Sony ukázal nové High Powered Audio systémy, ktoré sa postarajú o riadnu žúrku u vás doma

0

Sony nám prostredníctvom tlačovej správy predstavilo nové Hi-Fi systémy, ktorými sa snaží útočiť na vaše tancuchtivé uši. Hlavnými ťahúňmi bude neskutočný zvuk, parádny výkon a atraktívny dizajn.

Sony MHC-V7D

MHC-V7D naplní vašu obývačku neskutočnými basmi s akustickým tlakom 1550 W. Na starosti to má nová technológia Smart High Power, ktorá má za úlohu zvýšiť práve spomínaný akustický tlak. Technológia Clear Audio+ optimalizuje zvukové nastavenia jediným dotykom. Futbalový mód zase umocňuje zážitok zo športových prenosov. MHC-V7D ponúka ideálny zvuk, či už trávite pokojný večer s rodinou, pozeráte futbalový zápas alebo máte divokú narodeninovú party.

Okrem iného si Sony pripravilo aj jednu milú drobnosť. MHC-V7D vie totiž nahradiť disko guľu. S integrovanými párty svetlami, ktoré dokážu synchronizovať svetelné efekty s hudobným podkladom si spravíte vlastnú svetelnú show v pohodlí domova. Nová Gesture Control technológia umožňuje ovládať naraz hudbu a svetlá pohybmi ruky.

MHC-V7D_partylight_RGB

Audio systém umožňuje jednoduché párovanie smartfónu pomocou NFC alebo Bluetooth, takže počúvate obľúbenú muziku z telefónu v parádnej kvalite. S novou aplikáciou Fiestable môžete na diaľku cez smartfón pohodlne ovládať hudbu aj svetlá, zatiaľ čo sa rozprávate so svojimi priateľmi. Aplikácia je dostupná pre zariadenia so systémom Android aj iOS.

To všetko v kompaktnom dizajne, ktorý nezaberie veľa miesta. Ak však máte skutočne potrebu urobiť zle vašim susedom, MHC-V7D je kompatibilné s ostatnými audio systémami ako napr. SHAKE-X3D. Odporúčame však len na vlastnú zodpovednosť.

Sony SHAKE-X3D

SHAKE-X3D je nový dvojpásmový sound system od Sony, ktorý prináša dokonalý zvuk. Stará sa oň dvojica reproduktorov – 2,5 cm tweeter pre čisté a ostré výšky a 25cm subwoofer pre neuveriteľne hlboké basy. Akustický tlak 2300 W vás vďaka Smart High Power technológii doslova posadí na zadok.

SHAKE-X3D_main

Funkcia Sound Pressure Horn zvýrazní hĺbku a silu basových liniek, zatiaľ čo technológia DSEE obnoví stratené dáta, ktoré vznikli pri komprimovaní hudobného zdroja do formátu MP3. SHAKE-X3D je skrátka dokonalým parťákom v každej situácii. S Party Chain módom môžete kombinovať ľubovoľné SHAKE systémy a vytvoriť tak ešte ohromujúcejšiu zvukovú kulisu.

SHAKE-X1D_mainunit_BT

S novinkou od Sony určite zahviezdite na vašej narodeninovej párty. Stlačením jedného tlačidla dokážete pridať zaujímavé DJ efekty a vďaka integrovaným svetlám Speaker Lights prenesiete do obývačky atmosféru klubu. Párovanie so smartfónom cez NFC a Bluetooth sú absolútnou samozrejmosťou. Smartfón môžete opäť používať ako diaľkové ovládanie cez aplikáciu Fiestable, ktorú pohodlne stiahnete v App Store alebo Google Play.

Technické špecifikácie:

Označenie MHC-V7D SHAKE-X3D
Zdroj AC220V-240V, 50/60Hz AC120V-240V, 50/60Hz
Audio výstup RMS 1440W 1200W
Funkcie Funkcie CD, DVD, USB (x2), FM, Audio In (x2), NFC, Bluetooth (iAP over BT) CD, DVD, USB (x2), FM, AM, Audio In (x2), NFC, Bluetooth (iAP over BT)
Vstupy a výstupy Analógový audio vstup(s) 2 2
Analógový audio výstup(s) 1 1
Kompozitný video výstup(s) 1 1
USB porty(s) 2 2
Výstupy na repro(s) 1 2
Vstupy na mikrofón(s) 2 (6φ) 2 (6φ)
Zvuk Zvýraznenie basov MEGA BASS MEGA BASS
Upscalling DSEE (AUTO) DSEE (AUTO)
Football mode áno (OFF/NarrationON/Narration OFF) áno (OFF/NarrationON/Narration OFF)
Party chain áno áno
Dolby Digital áno áno
Ďalšie funkcie Sound Entertainment áno áno
Speaker Light áno (FLASH) áno 

(Multi color)

Party Light áno (RBG/strop a podlaha)
Ovládanie gestami áno nie
Základné funkcie Systém reproduktorov 3 pásmové 2 pásmové
Počet reproduktorov 1 2
Podporované aplikácie Aplikácie Yes(SongPal & Fiestable) Yes(SongPal & Fiestable)
Hlavná jednotka Rozmery(ŠxVxHcm)(približne) 340 mm x 924 mm x 320 mm 455 × 165 × 330 mm
Váha (kg)(približne) 19kg 5.9 kg
Predný reproduktor Rozmery (ŠxVxHcm)(približne) 340 mm x 924 mm x 320 mm 368 × 585 × 358 mm
Váha(kg)(približne) 19 kg 14.5 kg

 

Hifisluchadla_reproduktory

Zdieľaj.

O autorovi

Odpovedaj