Reklama na DoUcha.sk

Portál DoUcha.sk si kladie za úlohu ponúknuť čitateľom novinky, zaujímavosti a užívateľské skúsenosti z oblasti audiotechniky. Vďaka testom a reálnym skúsenostiam pribúdajúceho množstva slúchadiel a reproduktorov chce čitateľom pomôcť zorientovať sa v ponuke našich aj zahraničných e-shopov bez nutnosti predajňu navštíviť a osobne si vybraný tovar vyskúšať.

Na portáli DoUcha.sk ponúkame viaceré formy propagácie a reklamy:

– PR články

– Bannerová kampaň

– Súťaže

– Dlhodobá užšia spolupráca/partnerstvo (na základe individuálnej dohody)

1. PR článok

Reklamný (PR) článok o neobmedzenej dĺžke s možnosťou umiestnenia viacerých fotografií či videí. Článok je možné dodať vopred napísaný alebo nechať napísať redakciou. PR článok je zverejnený na titulke portálu DoUcha.sk ako topovaná správa počas jedného týždňa. Za príplatok je možné ponechať umiestnený článok aj v sekcii TOP5 (slideshow).

2. Bannerová kampaň

Bannery sú efektnou reklamou, ktorá sa zobrazuje naprieč celým webom DoUcha.sk. Keďže nechceme web zahltiť veľkým množstvom reklamného priestoru, váš banner bude dobre viditeľný. Ponúkame možnosť umiestniť bannerovú reklamu na štyroch kľúčových miestach:

– Banner 600 x 70 pxl, resp. 600 x 80 pxl (pevný, bez rotovania, v rámci celého webu, na titulnej strane vedľa loga DoUcha.sk)

– Banner 300 x 250 pxl (pevný, bez rotovania, v rámci celého webu, v pravom stĺpci)

– Banner 702 x 100 pxl (pevný, bez rotovania, na titulnej strane – medzi sekciami)

– Banner 702 x 100 pxl (pevný, bez rotovania, pod vybranými článkami)

V prípade záujmu ponúkame tiež grafické služby, resp. výrobu bannerov.

3. Súťaže

Súťaž je výborným formátom, ako odpromovať zaujímavý produkt alebo službu. Súťaž pozostáva z umiestnenia súťažného PR článku (potreba vzájomného schválenia formátu), ktorý navyše môže byť podporený tiež informačným bannerom. Súťaž je týždeň topovaná na titulke webu DoUcha.sk a sprevádza ju tiež 3 x promo na Facebook fanpage DoUcha.sk.

4. Dlhodobá spolupráca/partnerstvo

Záujemcom o dlhodobú spoluprácu ponúkame ďalšie formy propagácie, ktoré vieme ideálne vypracovať po vzájomnej diskusii. V prípade záujmu o vypracovanie ponuky nás preto neváhajte kontaktovať na adrese michal@doucha.sk.