Kontakt

Hľadali ste niekedy nové slúchadlá, mikrosystém alebo dokovaciu stanicu? Každý má zväčša predstavu, akej značky či vzhľadu nový audiomiláčik bude. Lenže nie každý hneď vie, ako asi nový kus bude hrať. A práve preto vznikol projekt DoUcha.sk, ktorý prináša užívateľské testy a novinky zo sveta audiotechniky. Chceme našim čitateľom ponúknuť možnosť prečítať si pred kúpou zariadenia dôkladný test, ktorý ich výber potvrdí alebo ich upozorní na nedostatky, ktoré by inak odhalili až po samotnej kúpe.

Vznikli sme začiatkom roka 2013 a prinášame niečo nové, zaujímavé a (snáď aj) užitočné, čo pomôže zákazníkom zorientovať sa na trhu. Veríme, že ste našli na webe DoUcha.sk nielen to, čo ste hľadali, ale aj niečo navyše.

Autorské práva

Akékoľvek použitie informácií alebo textov zo servera DoUcha.sk, napríklad šírenie jeho kópií, preformulovania, prekladu či zaradenie do iného diela v akejkoľvek podobe a bez súhlasu vydavateľa je zakázané.

Za obsah jednotlivých príspevkov zodpovedá ich autor. Autor článku má právo na jeho korektúru kedykoľvek pred zverejnením a opravu chýb aj po zverejnení príspevku.

Kontakt

V prípade, že sa s nami potrebujete spojiť z akéhokoľvek dôvodu, neváhajte využiť kontaktný formulár nižšie alebo pošlite mail na michal@doucha.sk, resp. nás kontaktujte telefonicky na +421 907 673 554.

Vaše meno (povinné)

Váš email (povinné)

Predmet

Vaša správa