5x Bluetooth reproduktor do 200 eur, ktorý by nás potešil pod stromčekom

0

Ostáva nám presne jeden celý mesiac do Vianoc, preto sme sa rozhodli inšpirovať vás. Mnohí z vás totiž už isto hľadajú a lovia rôzne po internete, čo dopriať svojim blízkym pod stromček.

Bluetooth reproduktory sú stále veľkým trendom, o čom svedčí aj neustále rastúci počet kúskov na slovenskom (ale aj zahraničnom trhu). Skrátka, mať hudbu vždy pri sebe a môcť spraviť párty prakticky kdekoľvek, je stále vyhľadávanou možnosťou.

Vybrali sme preto päť prenosných Bluetooth reproduktorov, ktoré by nás osobne potešili ako darček.

Harman Kardon Esquire 2

Tesne pod magickou hranicou dvesto eur zoženiete aj elegantný a štýlový Harman Kardon Esquire 2. Reproduktor so šikovným stojanom, kvalitným vyhotovením a podporou telefonovania poteší najmä tých, ktorí sa nevedia odtrhnúť od svojej obľúbenej muziky a biznisu. Šesťnásť wattov postačí na to, aby ste si týmto drobcom ozvučili pracovňu či kanceláriu. Navyše, reproduktor od Harman Kardon bude aj zaujímavým doplnkom a ozdobou vášho pracovného stola.

Cena: 199 eur (hifisluchadla.sk)

esquire2

JBL Charge 3

Charge 3 je výborným adeptom pre všetkých, ktorý žijú aktívnym životom. Je farebný, je odolný, má atraktívny vzhľad a dokáže narobiť poriadny hurhaj. JBL Charge 3 sa hodí všade tam, kde to žije – či už je to pri letnej grilovačke, kúpaní alebo jednoducho na večernej žúrke u vás doma.

TEST: JBL Charge 3: potápanie mu problém nerobí

Cena: 179 eur (hifisluchadla.sk)

charge3

Bose Soundlink Mini 2

Kráľ drobných reproduktorov, ktorý zaujme najmä nás minimalistov. Uhladený dizajn, špičkový výkon a prémiové materiály. Aj keď Soundlink Mini 2 chýbajú extra funkcie (NFC, možnosť spárovať viac repro spolu, apod.), určite spadá medzi horúcich kandidátov. Basy totiž hrá bezkonkurenčne.

TEST: Bose Soundlink Mini 2: jednorožec medzi mikroreproduktormi

Cena: 199 eur (mall.sk)

soundlinkmini2

Creative SoundBlaster Roar Pro

Za príjemných takmer 180 eur môžete dostať jeden z najvybavenejších reproduktorv, ktoré sa navyše môže pochváliť solídnym (a kvalitným) telom. Okrem toho môžete od Creative čakať špičkový zvuk, ktorý je nielen hlučný, ale aj kvalitný. Bluetooth, NFC, čítačka microSD kariet spolu so zabudovaným prehrávačom, možnosť nastaviť si reproduktor cez aplikáciu pre smartfóny či až 10-hodinová výdrž na jedno nabitie robí z tohto reproduktoru skutočne atraktívnu voľbu!

TEST: Creative SoundBlaster Roar Pro: ešte lepší

Cena: 179,99 eur (alza.sk)

roarpro

Sony SRS-XB3

Jeden z tých lacnejších kúskov, ktorý však prekvapí a poteší. Kvalita totiž nemusí byť vždy drahá. Sony do malého plastového tela ukrylo výkonné reproduktory spolu s množstvom funkcií – možnosť spárovať viac reproduktorov spolu, funkcia Extra bass, NFC, 24-hodinová výdrž na jedno nabitie a odolnosť voči pofŕkaniu vodou. To všetko za necelých 130 eur. Ideálny kúsok na cesty.

TEST: Sony SRS-XB3: väčší brat úspechy obhájil

Cena: 129,99 eur (alza.sk)

xb3

Zdieľaj.

O autorovi

Odpovedaj