Poznáme výsledky ankety AUDIO ROKA 2016. Kto vyhral?

0

Tretí ročník pátrania po najlepších audio produktoch a e-shope (takmer) uplynulého roka máme za sebou. Od 1. decembra do včerajšej polnoci ste mali možnosť odovzdávať hlasy svojim favoritom. Vy, naši čitatelia, ste tak rozhodli, kto si za uplynulý rok zaslúži toto ocenenie! Tak kto teda vyhral?

Najprv si poďme troška zrekapitulovať štatistiky. Do tretieho ročníka súťažnej ankety sa vás zapojilo viac ako 800, po očistení od duplikátov a neplatných hlasov sme zaznamenali presne 762 platných hlasujúcich z rôznych kútov Slovenska, ale aj Českej republiky. Poďme sa teda pozrieť, ako dopadlo hlasovanie.

V kategórii klasických in-ear slúchadiel sa na prvom mieste umiestnili slúchadlá JBL T280 (a T290), ktoré od vás získali celkovo až 39,63 % hlasov.

t280

Prvé miesto v kategórii klasických on-ear slúchadiel obsadila novinka JBL T450 s 32,19 % podielom hlasov.

t450

Najlepšími klasickými over-ear slúchadlami sa stali Bang & Olufsen BeoPlay H6, ktorým odovzdalo svoj hlas 24,56 % hlasujúcich.

h6

V aktuálnom ročníku sme oddelili Bluetooth slúchadlá do samostatných kategórií. Najlepšie Bluetooth in-ear  slúchadlá sa stali Magnat LZR 948 s počtom hlasov 23,42 %.

lzr948

Prvenstvo medzi Bluetooth on-ear a over-ear slúchadlami obsadili JBL T450 BT s podielom 29,66 % hlasov.

t450bt

Najlepším mikroreproduktorom roka sa stala šikovná krabička JBL Go s 42,48 % podielom hlasov.

jblgo

Najobľúbenejším minireproduktorom roka sa stal JBL Charge 3 s 54,04 % hlasov.

charge3

Gadgetom, resp. vychytávkou roka sa stalo príslušenstvo k reproduktor iRoar od Creative, Creative iRoar Rock + Mic, ktoré dostalo 26,33 % hlasov.

iroarrock

No a na záver nám ostáva kategória najlepšieho obchodu roka, ktorú už po druhýkrát v rade vyhráva obchod Audio.sk.

audiosk

Víťazom ankety gratulujeme a ocenenie AUDIO ROKA 2016 odovzdáme osobne po sviatkoch. Zároveň ďakujeme partnerom ankety – hlavnému partnerovi DSI Slovakia a AUDIO INTERNATIONAL Slovakia, bez ktorých by sme aktuálny ročník ankety nezorganizovali a nemohli pre vás pripraviť zaujímavé ceny.

loga_partneri

Mimochodom, hlasovanie o ceny (zobrazené nižšie) nás čaká už zajtra, takže nezabudnite sledovať náš web.

vyhry_audioroka

Zdieľaj.

O autorovi

Odpovedaj