Kto vyhral dvojicu odolných letných reproduktorov Creative Muvo 2C?

21

Leto odštartovalo v plnom prúde. Skončili školské povinnosti, v práci začína byť voľnejšie a niektorí z nás už začínajú čerpať dovolenky. Štartuje júl a august, mesiace, počas ktorých najčastejšie grilujeme, chatujeme, kempujeme, kúpeme sa…

Práve z tohto dôvodu sme si pre vás spoločne so značkou Creative pripravili súťaž o dvojicu reproduktorov Creative Muvo 2C. Reproduktor je to malý, hlasný, ale hlavne vodeodolný, takže sa perfektne hodí na prichádzajúce horúce letné mesiace. Malé Muvo 2C sa môže pochváliť až šesťhodinovou výdržou na jedno nabitie a hudbu vám prehrá cez Bluetooth (4.2), cez kábel alebo priamo z microSD karty.

TIP: TEST Creative MUVO 2C

No a keďže vyhrať môžete rovno dva tieto reproduktory, môžete si ich bezdrôtovo prepojiť a spraviť si skutočne hlasnú párty. Alebo jeden darovať priateľovi/priateľke, rodine, kamarátom.

Aby ste boli v hre o dvojku Creative Muvo 2C, stačí, ak odpoviete na jednoduchú otázku, ktorá znie:

KOĽKO AKTUÁLNYCH FARIEB REPRODUKTORA CREATIVE MUVO 2C BUDE ODTERAZ DOSTUPNÝCH NA TRHU?

— SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ —

Správna odpoveď na vyššie uvedenú otázku bolo 8 farebných prevedení, konkrétne modrá, červená, čierna, zelená, fialová, oranžová, tyrkysová ružová. Náhodným žrebovaním sme vybrali víťaza, ktorý dostane dvojicu reproduktorov Creative Muvo 2C. Stal sa ním Tomáš MorávekBratislavy. Výhercu budeme kontaktovať e-mailom ohľadom odoslania výhry. Gratulujeme!

Zdieľaj.

O autorovi

21 komentárov

  1. Martina Oberučová on

    Správna odpoveď je 8 farebných odtieňov creative muvo 2c
    Výhra by ma neskutočne potešila
    Prajem Vám veľa pracovných a aj osobných úspechov.

Odpovedaj