SÚŤAŽ: Štýlový reproduktor Creative HALO pozná svojho majiteľa

1

Veríme, že ste mali úspešné, zábavné a oddychové leto. S jeseňou totiž prichádzajú pracovné povinnosti či škola. Prečo by ste sa však aj počas týchto dní nemohli zabávať? To isté sme si povedali aj my a v spolupráci s Creative sme pre vás pripravili súťaž o reproduktor Creative HALO.

Práve novinka HALO z dielne Creative vás naladí na pozitívnu nôtu – napriek svojim kompaktným rozmerom dokáže zahrať ozaj nahlas a svoj podiel na atmosfére má aj trendy LED pás, ktorý dokáže zobraziť až 16,8 milióna farieb a efektne dopĺňa prehrávanú hudbu. Navyše, prostredníctvom aplikácie Xpectra si môžete vytvoriť vlastné nastavenie osvetlenia. Osemhodinová výdrž reproduktoru a dvojica 40 mm meničov zasa zabezpečí, že si párty urobíte prakticky kdekoľvek. Viac sa však dočítajte v našej recenzii (link nižšie).

TIP: TEST Creative HALO

Aby ste boli v hre o reproduktor Creative HALO, stačí, ak odpoviete na jednoduchú otázku, ktorá znie:

AKO SA VOLÁ APLIKÁCIA, KTOROU JE MOŽNÉ MENIŤ SVETELNÉ EFEKTY REPRODUKTORA CREATIVE HALO?

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ

Správna odpoveď na vyššie uvedenú otázku bolo „XPECTRA“. Náhodným žrebovaním sme vybrali víťaza, resp. v tomto prípade víťazku, ktorá dostane nový Creative HALO. Z reproduktoru sa bude (veríme) tešíť Lucia LiptákováKošíc. Výherkyňu budeme kontaktovať e-mailom ohľadom odoslania výhry. Gratulujeme!

Zdieľaj.

O autorovi

Jeden komentár

Odpovedaj