Top 3 najlepších slúchadiel na behanie roku 2018

0

Rozdiel medzi kvalitnými slúchadlami na behanie a tými, ktoré kúpite prakticky zadarmo v hypermarkete nie je len ten, že vám počas behu nevypadávajú z uší. V posledných rokoch sa objavilo množstvo radikálnych a inovatívnych technológií, ktoré sa neustále vyvíjajú a zlepšujú. Okrem batérie s dlhou výdržou bezdrôtové bežecké slúchadlá obsahujú aj funkcie na meranie tepovej frekvencie a osobné trenažéry. Nezabúdajte, že podľa výskumov hudba pomáha zvyšovať výkon pri behaní a celkovo spríjemňuje celý proces.

Under Armour JBL Sport Wireless Headphones

Vstavané monitorovanie tepovej frekvencie, odolnosť voči potu, pohodlnosť nosenia či ergonomický tvar, vďaka ktorému nikdy nevypadnú. Bezdrôtové slúchadlá JBL však toho ponúkajú ešte omnoho viac. Ich ovládač s mikrofónom disponuje troma tlačidlami na kontrolu hlasitosti, hudby a hovorov. Systém je kompatibilný s iOS a Androidom. Ich kúpou navyše získate členstvo v MapMyFitness Premium, vďaka čomu bude sledovanie vašich telesných funkcií a progresu také jednoduché ako tipovanie na váš obľúbený tím. Netreba zabúdať ani na to, že od firmy JBL nemožno očakávať nič iné, len skutočne kvalitný zvuk. Nevýhodou týchto slúchadiel pre niekoho môže byť pomerne krátka výdrž batérie – 5 hodín.

LifeBEAM Vi Bluetooth Headphones

Čo môže byť lepšie ako spojenie hlasového osobného trénera behu so špičkovým zvukom od Harman Kardon? Inteligentný systém Al využíva vašu srdcovú frekvenciu a telesnú teplotu na to, aby sa prispôsobil vašim cieľom. Ak napríklad vie, že ste blízko osobného rekordu, „tréner“ Al vás povzbudí, aby ste túto métu dosiahli – bude vás vyzývať, aby ste zladili svoje tempo s hudbou a môže tiež využívať históriu vašich bežeckých výkonov na to, aby vás vyburcoval vždy k lepšiemu výsledku. Poskytuje dokonca i rady založené na vašej polohe a poveternostných podmienkach. Hlasovým ovládaním môžete požiadať o informácie a k dispozícii máte i ovládač. Slúchadlá majú aplikáciu Vi Fitness pre iOS a Android a tešiť sa môžete aj zo spárovania so Spotify, čo vám zabezpečí synchronizáciu skladieb z vašich playlistov. Nevýhodu opäť vidíme vo výdrži batérie, ktorá sa pohybuje v rozmedzí od 4 do 6 hodín v cene, ktorá však zodpovedá funkciám technológie.

BTS Pro Wireless Sports Headphones

Napriek tomu, že tieto slúchadlá od BTS vám srdcovú frekvenciu neodmerajú, vynikajú hneď v niekoľkých oblastiach. Po prvé, výdrž batérie na jedno nabitie je neuveriteľných, priam až absurdných 40 hodín a viac. Po druhé, vďaka inovatívnej technológii aptX 3D sa môžete od telefónu vzdialiť aj na 30 metrov, pričom pri iných slúchadlách hovoríme zväčšia o vzdialenosti približne do 10 metrov. Ich nevýhodou môže byť to, že vážia 83 gramov (ostatné slúchadlá na behanie zväčša vážia približne od 18 do 40 gramov).

Zdieľaj.

O autorovi

Odpovedaj