Kto vyhral vo veľkej vianočnej súťaži s House of Marley?

0

Keďže aj my žijeme vianočnou náladou, rozhodli sme sa spolu so značkou House of Marley obdarovať niekoľkých z vás zaujímavými cenami. Tentoraz nebudeme súťažiť len o jednu cenu ako už býva zvykom, ale o hneď niekoľko.

Súťažiť budeme až do Vianoc a výhercov budeme vyberať každých päť dní. Opäť zvolíme tradičný model, a síce cez generátor náhodných čísel na www.random.org. A o čo budete môcť hrať tentoraz? O ceny sa tentoraz postarala na Slovensku už známa značka House of Marley, ktorá do súťaže venovala hneď niekoľko cien.

Spoznajte značku House of Marley

Bob Marley spieval „make way for that positive day“. Týmto heslom sa riadi aj značka House of Marley, ktorá na slovenskom trhu ponúka kolekciu osobných audio produktov a náramkových hodiniek vyrobených v prémiovej kvalite a z environmentálne priateľských materiálov. House of Marley miluje hudbu, detail každého produktu zahŕňa skúsenosti viac ako 30 rokov v audio expertíze. Cieľom House of Marley je vyrobiť audio produkty s lahodným, silným basom; stredovými tónmi s úžasnou, dokonalou blízkosťou zvuku a výšky s energiou, ktorá privedie skladby k životu. Každý jeden produkt podstupuje úpravy zohľadňujúce jeho veľkosť, tvar a materiál. Produkty House of Marley sú vytvorené so zreteľom na odolnosť. Ľudia, ktorí žijú Marley lifestyle sú aktívni. Sú v neustálom pohybe. Produkty sú vyrobené tak, aby vydržali aktívny život ich používateľov. Skrátka, House of Marley chce byť rovnako dokonalá vo všetkom, čo robí, ako bol Bob Marley dokonalý vo svojom umení.

TIP: Staňte sa fanúšikom značky House of Marley na Facebooku.

headphones

Kompletný zoznam výhercov veľkej vianočnej súťaže s House of Marley:

I. kolo

Tričko s logom Marley vyhral Marko Mičo.

Kožený náramok Marley vyhrala Veronika Moravčíková.

Slúchadlá Marley People Get Ready pôjdu Jozefovi Šándorovi!

II. kolo

Tričko s logom Marley vyhrala Eva Kelková.

Kožený náramok Marley vyhral Rastislav Juhas.

Slúchadlá Marley Positive Vibration Mist pôjdu Mariánovi Solnicovi!

III. kolo

Tričko s logom Marley vyhrala Renata Lomnická.

Kožený náramok Marley vyhrala Zuzana Hazerová.

Slúchadlá Marley Uplift Grand pôjdu Tomášovi Geršimu!

Výhercom gratulujeme a budeme ich kontaktovať na e-mail, ktorý uviedli v odpovedi.

Ako môžete vyhrať?

Nechceme od vás nič ťažké. Napíšte nám do nižšie uvedeného formulára jeden produkt značky House of Marley, ktorý by ste najradšej videli pod vianočným stromčekom. Nezabudnite nám tiež uviesť kontaktné údaje, aby sme vás vedeli informovať o výhre. A aby sme nebolí zlí, dáme vám aj tip, kde si môžete ponuku produktov prejsť. Nájdete ju tu.

Súťaž bola ukončená!

Odkedy – dokedy?

Súťaž trvá od pondelka 9. decembra 2013 do pondelka polnoci 23. decembra 2013. Víťaza súťaže vyberáme na základe náhodného generátora čísel na známej stránke www.random.org. Meno výhercu zverejníme v aktualizovanom súťažnom článku, ako aj na Facebooku. Výhercu budeme kontaktovať e-mailom, resp. telefonicky. Výhru posielame zvyčajne do 10 dní od ukončenia súťaže.

Cenu do súťaže venovala spoločnosť Designbag, s.r.o., distribútor značky House of Marley na Slovensku.

Zdieľaj.

O autorovi

Odpovedaj