Kto vyhral Bluetooth reprosystém Orava RAB-03?

1

Opäť sme si pre vás pripravili súťaž, tentoraz v spolupráci so značkou Orava, ktorá venovala Bluetooth reprosystém Orava RAB-03. Súťažiť oň budete môcť celý týždeň, od piatka 21. marca do polnoci štvrtka 27. marca.

TIP: TEST Orava RAB-03: šikovný reprosystém s Bluetooth a rádiom

Orava RAB-03 dokáže s hudbou divy

Nech robíte čokoľvek, je hudba s vami? Milované songy, obľúbené skladby, motivujúce tóny či relaxujúce melódie vás naladia, nakopnú, uvoľnia aj roztancujú, nech ste kdekoľvek! Hudba nepozná hranice a neznáša obmedzenia. Potichu nestačí a z jedného zdroja jej nikdy nie je dosť. Osloboďte ju od káblov a nechajte ju znieť naplno zo všetkých dostupných médií.

DSC_1852

Reproduktorový systém Orava RAB-03 je ako čarodej, ktorý neviditeľnou „rukou“ vypustí hudbu zo zakliatej veže ticha a poprepletanej pavučiny káblov. Bluetooth technológia, ktorou je vybavený, vám umožní prepojiť si repro systém s notebookom, tabletom, mobilom či MP3 prehrávačom. Ak majú Bluetooth rozhranie vo verzii 2.0 alebo A2DP, ľahko ich v dosahu 10 metrov spárujete – a vzduchom sa môže niesť hudba ako nespútaný živel! Kompatibilná a ľahko prenosná mašinka Orava RAB-03 však s hudbou dokáže aj iné kúsky: ak do nej vložíte SD kartu alebo USB s kapacitou až do 32 GB, napakovanú skladbami v MP3 či WMA formáte, funguje ako samostatný audio prehrávač. Ako klasický reproduktorový systém zas poslúži, keď ho cez linkový kábel s 3,5 mm jackom pripojíte k zdroju hudby. No a melódie, tóny, noty a či hovorené slovo si môžete vypočuť aj naživo z éteru, keďže RAB-03 funguje aj ako klasické FM rádio s možnosťou predvoľby 30 obľúbených rádiostaníc.

Navyše na dostatočne veľkom a ľahko čitateľnom displeji zobrazuje dátum a funguje ako efektívny budík, na ktorom si máte možnosť nastaviť až dva na sebe nezávislé budíky. Ak by ste si predsa len zdriemli, vďaka funkcii Snooze vás bude neochvejne prebúdzať v 5-minútových intervaloch pípaním či vtáčím čvrlikaním, až kým boj s ranným vstávaním definitívne nevzdáte – a deň plný hudby sa môže začať!

DSC_1850

Orava RAB-03 má vstavanú nabíjateľnú batériu, ktorá v režime Bluetooth vydrží 2 hodiny, potom si ju ľahko dobijete v sieti alebo prepojením cez USB konektor s počítačom. Kúzelník na tóny a obľúbené melódie vám tak bude k dispozícii, kedykoľvek a kdekoľvek vaše srdce zatúži po hudobnom dopingu.

Kúpite ho za necelých 40 € v e-shope www.orava.eu

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ

Kto vyhral?

Celkovo sa do súťaže o reprosystém Orava RAB-03 zapojilo až 324 čitateľov. Generátor náhodných čísel random.org vybral Tomáša Majera. Gratulujeme k výhre! S víťazom sa spojíme e-mailom ešte počas víkendu.

Odkedy – dokedy?

Súťaž trvá od piatku 21. marca 2014 do štvrtka polnoci 27. marca 2014. Víťaza súťaže vyberáme na základe náhodného generátora čísel na známej stránke www.random.org. Meno výhercu zverejníme v aktualizovanom súťažnom článku, ako aj na Facebooku. Výhercu budeme kontaktovať e-mailom, resp. telefonicky. Výhru posielame zvyčajne do 10 dní od ukončenia súťaže.

Cenu do súťaže venovala Orava.

Zdieľaj.

O autorovi

Jeden komentár

Odpovedaj