Kto vyhral štýlové slúchadlá Marshall Major?

2

Už dlhší čas sme vám nepriniesli žiadnu súťaž. Tentoraz však ideme napraviť chybu a tak sme si pre vás pripravili súťaž o štýlové slúchadlá Marshall Major v čiernej farbe. Súťažiť o ne budete môcť celý týždeň, od nedele 4. mája do polnoci soboty 10. mája.

DSC_2351

Nebudeme vás zdržovať zbytočným obkecom okolo slúchadiel, poďme rovno k otázkam. Aby ste získali slúchadlá Marshall Major, stačí, aby ste nám odpovedali na jednu jednoduchú otázku. A aby ste nepovedali, že sme na vás zlí, pripravili sme vám aj pomôcku. Správnu odpoveď na otázku totiž nájdete v samotnej recenzii.

DSC_2355

TIP: TEST Marshall Major: imidžovky so slušným zvukom

SÚŤAŽ BOLA UKONČENÁ

Kto vyhral?

Tak kto bol ten šťastný? Nebudeme vás napínať, z nových Marshallov sa bude vytešovať výherca, jeden z 289 zapojených a správne odpovedajúcich, a to Richard Fedor! Gratulujeme! Víťaza sme kontaktovali e-mailom.

Odkedy – dokedy?

Súťaž trvá od nedele 4. mája 2014 do soboty polnoci 10. mája 2014. Víťaza súťaže vyberáme na základe náhodného generátora čísel na známej stránke www.random.org. Meno výhercu zverejníme v aktualizovanom súťažnom článku, ako aj na Facebooku. Výhercu budeme kontaktovať e-mailom, resp. telefonicky. Výhru posielame zvyčajne do 10 dní od ukončenia súťaže.

Zdieľaj.

O autorovi

2 komentáre

Odpovedaj