Výstava AUDIO, VIDEO, DOMÁCE KINO 2017 sa blíži!

0

Bratislavská jeseň je tradične najobĺúbenejším ročným obdobím všetkých hifistov, audiofilov a nadšencov kvalitnej spotrebnej audio – video – hifi techniky. Aj v tomto roku sa predstavia najnovšie trendy v tejto oblasti. Slovenskí ale aj českí vystavovatelia si na túto jedinečnú výstavu prinesú len to najlepšie čo sa dá vidieť a počuť.

Platan audio, hlavný partner výstavy, prinesie na výstavu okrem iného aj legendárnu značku Legacy, amerického výrobcu high-end reproduktorov. Konkrétne model Legacy WHISPER XDS. Okrem špičkových reproduktorov aj od ostatných svetových výrobcov budú na výstave aj rôzne high-end zosiľňovače, napríklad od výrobcu MOON.

Na výstave budú mať svoje miesto samozrejme tradičné gramofóny, zosiľňovače, receivery, high-endové multimediálne prehrávače, cd prehrávače, streamboxy, systémy domáceho kina, reproduktory, nové 4K televízory, slúchadlá, prenosné bezdrôtové reproduktory, satelitná technika, predaj LP platní, elektrónkové prístroje, aj od iných výrobcov a vystavovateľov. Všetko bude zapojené, všetko bude hrať a Vy si budete môcť vychutnať príjemný zážitok ako v koncertnej sále.

Pre skôr narodených bude na výstave aj prezentácia starých kotúčovýych magnetofónov a aj značka TESLA „muzeum“ bude mať svoje tradične zastúpenie.

Vstupenky sú v predaji iba na výstave a sú zlosovateľné!

Výstava Audio, Video, Domáce kino sa bude konať 28. – 29. októbra 2017, v hoteli Crowne Plaza Bratislava a Falkensteiner Hotel Bratislava, od 10.00 do 18.00 h.

Medzi oboma hotelmi bude zabezpečená bezplatná kyvadlová doprava vozidlami BMWi3, ktoré zabezpečí spoločnosť BMW – Group M.

Oplatí sa prísť a vychutnať si výnimočnú atmosféru.

Viac info na www.audiovideokino.sk

Zdieľaj.

O autorovi

Odpovedaj