5x TOP slúchadlá do 50 eur

0

Často sa nás pýtate na to najlepšie, čo môžete na trhu kúpiť do magickej hranice 50 eur. Väčšinou hľadáte slúchadlá, ktoré dokážu ponúknuť veľa muziky za málo peňazí, majú slušné basy a niečim vynikajú oproti svojim konkurentom. Rozhodli sme sa preto pozrieť na to najlepšie, čo môžete v tejto cenovej kategórii dostať, bez ohľadu na typ konštrukcie.

Superlux HD-330 / HD-660

Náš dlhodobý kandidát. Značka Superlux je u nás už celkom známym menom. Ako rýchla na Slovensko dorazila, tak rýchlo si našla aj svojich fanúšikov. Za, povedzme si to na rovinu, málo peňazí ponúkne skutočne veľa muziky. Hoci balenie zväčša láka ku výberu inej značky, výkonovo a spracovaním sa slúchadlá Superlux môžu rovnať s oveľa drahšou konkurenciou. Zo širokej ponuky modelov sa prihovárame za modely HD-330, HD-660 a HD-661. Oproti konkurencii vyniknú kvalitným spracovaním a naozaj nadštandardným zvukom.

Cena: 28 eur (HD-330) / 33 eur

Test: Superlux HD-330 a HD-660

hd_330

Sennheiser HD419

Vo vodách profesionálnych slúchadiel ešte chvíľu pobudneme. Nemecký audio gigant, ktorý sa pýši kvalitou, ponúka atraktívny model aj s cenou do 50 eur. Pýši sa komfortom a výborným nastavením zvuku, ktorý ulahodí aj tým náročnejším. Sennheiser HD419 je jedným z tých, ktorí ponúkajú veľa muziky za málo peňazí, aj keď sa nemôže pochváliť zaujímavým dizajnom.

Cena: 28 eur (HD-330) / 33 eur

hd419

RHA S500

Slúchadlá RHA síce nepatria medzi výraznejšie značky na našom trhu, no zaslúžia si vašu pozornosť. Spoľahnúť sa totiž môžete na kvalitnú konštrukciu, podarený dizajn a výborný, vyladený zvuk. RHA radi testujeme, pretože nás vždy prekvapia, že za rozumnú cenu sa dá stále dostať kvalitný produkt. Za zmienku stoja hlavne modely S500 a MA350.

Cena: 43 eur

rha_s500

Urbanears Plattan

Do nášho výberu sa dostali aj tieto klasické slúchadlá, ktoré sú obľúbené medzi všetkými vyznávačmi urbanizmu či hipsterského štýlu. Urbanears Plattan aj napriek svojim rozmerom dodávajú bohatý a neskreslený zvuk, pričom sa navyše hodia dokonale aj na cesty. Dajú sa totiž jednoducho zložiť na veľkosť jednej päste. Aby toho nebolo málo, sú dostupné naozaj v množstve farebných odtieňov. Zohnať ich môžete dlhodobo za cenu tesne pod 50 eur.

Cena: 49 eur

plattan

Magnat LZR 540

Magnat LZR 540 sú výborným kandidátom ak hľadáte cenovo dostupné slúchadlá s výkonným prednesom. Cenovka tesne pod 50 eur určuje tieto slúchadlá do strednej triedy, no garantujeme, že ak do slúchadiel zainvestujete, nebudete ľutovať. LZR 540 možno nevyzerajú nijak zvlášť extravagantne a ani nenesú meno značky so “storočnou históriou”, avšak ponúknu veľmi pekný zvuk, ktorí poteší vaše uši.

Cena: 49,90 eur

Test: Magnat LZR 540

lzr540

BONUS: Creative SoundBlaster JAM

V tejto cenovej kategórii sa dokonca nájdu aj Bluetooth/NFC slúchadlá! A to od známeho výrobcu Creative, čo je zárukou, že nedostanete za svoje peniaze nejaký čínsky šmejd. Zvukovo patria medzi tie lepšie (v rámci svojej cenovej kategórie), sú na pohľad vcelku pekné a čo-to prežijú, takže sa nemusíte báť lacnej konštrukcie.

Cena: 35 eur

Test: Creative SoundBlaster JAM

creative_jam

Zdieľaj.

O autorovi

Odpovedaj