Citrónové slúchadlá od Dolce & Gabbana za necelých 4 tisíc eur

1

Nie, nerobíme si srandu. Dolce & Gabbana predáva skutočne slúchadlá, ktoré sú doslova obrastené citrónovníkom a majú takúto horibilnú cenovku.

V módnom dome si zrejme upravili známe porekadlo – „keď vám život dáva iba samé citróny, urobte si z nich limonádu“ – a namiesto limonády vyrobili slúchadlá.

Nájsť ich môžete rôzne po internete, prevažne  e-shopoch s luxusným oblečením. Ich cena je 3 800 USD (bez dane) / 3 950 eur, pričom o slúchadlách vieme len toľko, že sú bezdrôtové, kožené časti sú z ovčej kože a to je asi tak všetko. Žiadne meno výrobcu, s ktorým značka na výrobe kolaborovala či technické špecifikácie.

Ak sa vám slúchadlá zapáčili, máme pre vás dobrú správu. Aktuálne ich môžete nájsť v jednom e-shope za akciovú cenu – rovných 1975 eur.

Zdieľaj.

O autorovi

Jeden komentár

  1. Je to úplný nezmysel, ba čo viac je to aj okradnutie toho kto tie slúchadlá kúpi. Tie „slúchadlá“ sú iba módny doplnok, na to aby sa na ne pozeralo a nie na to aby sa použili na počúvanie hudby. Na svete je veľa veľmi hlúpych a bohatých ľuďí pre ktorých sa vyrábajú takéto „čačky“. To by ste o takých veciach ani nemali písať. Ten článok iba zbytočne zaberá miesto.

Odpovedaj