DoUcha.sk vyberá: päť najlepších in-ear slúchadiel do 30 eur

6

Do redakcie nám denne príde niekoľko vašich otázok, v ktorých nás žiadate, aby sme vám pomohli vybrať tie najlepšie slúchadlá pre vás. Najčastejšie sa pýtate na tie najlepšie in-ear slúchadlá, ktoré môžete kúpiť do 30 eur. Preto sme sa rozhodli podeliť sa o náš tip na TOP 5 slúchadiel, ktoré zoženiete na Slovensku práve do tejto sumy. Tu sú naši kandidáti.

House of Marley Uplift

Jedným z našich najčastejšie odporúčaných modelom je práve Uplift od na Slovensku už pomerne známej značky House of Marley. Kúpou verzie bez zabudovaného ovládača sa síce tesne zmestíte do nami stanoveného limitu, no určite nebudete ľutovať. Marley Uplift sú totiž skvelé slúchadlá s výborným zvukom. Viac sa však dozviete v našom podrobnom teste.

Cena: 29 € (Hifisluchadla.sk)

Uplift

Urbanears Bagis

Urbanears Bagis sú sympatické a kompaktné slúchadlá od overenej značky. Za svoju cenu ponúkajú slušný zvuk, ktorý je vo svojej cenovej kategórii naozaj výborný. Navyše, na kábli slúchadiel nájdete zabudovaný mikrofón s tlačidlom na ovládanie hovoru. V krikľavej žltej verzii ich v obchode Hifisluchadla.sk nájdete už za výborných 15 eur. Čierne či olivovo-zelené vás aktuálne vyjdú na takmer dvojnásobok, presnejšie 27 eur. Stále ste však pod limitom.

Cena: 15 / 27 € (Hifisluchadla.sk)

Urbanears_Bagis

House of Marley Smile Jamaica

V prípade, že sa chcete zmestiť cenovo ešte nižšie, no stále chcete dizajnovo zaujímavé a výkonné slúchadlá, skúste sa pozrieť po modeli Smile Jamaica od House of Marley. Ponúkaný je vo viacerých farebných variantoch a ide o naozaj príjemnú voľbu, ktorú často odporúčame mnohým čitateľom. Vo verzii bez zabudovaného mikrofónu sa dajú zohnať tesne pod hranicou 20 eur, za zabudovaný mikrofón zaplatíte o necelých 5 eur viac.

Cena: 19 / 24,90 € (Hifisluchadla.sk)

Smile_Jamaica

AiAiAi Swirl

Ak túžite po pekných a výkonných slúchadlách AiAiAi Swirl, potom neváhajte ani sekundu. Za perfektných 19,90 eur môžete aktuálne dostať v obchode Hifisluchadla.sk tieto výborné in-ear slúchadlá, ktoré normálne stoja 70 a viac eur. V pieskovo-bielom prevedení ich obchod ponúka za skutočne akciovú cenu. Preto sa objavili aj v našom rebríčku. Za tie peniaze sa skutočne oplatia.

Cena: 19,90 € (Hifisluchadla.sk)

Swirl

AiAiAi Pipe

Náš posledný tip je opäť od značky AiAiAi. Slúchadlá v hodnote 40 eur môžete teraz kúpiť za výborných necelých 15 eur v obchode Hifisluchadla.sk, keďže momentálne vypredávajú staršie balenia týchto slúchadiel. Model je úplne totožný s „novinkou“, rozdiel je len v balení, ktoré výrobca mierne upravil. Čierne, šedé alebo petrolejové slúchadlá Pipe tak môžete stále kúpiť za príjemnú cenu a dostať tak za ňu maximum.

Cena: 14,90 € (Hifisluchadla.sk)

Aiaiai_Pipe

Pod_test

Zdieľaj.

O autorovi

6 komentárov

  • Marian, v cene do 30 eur? V tom pripade sa priklaname k modelom od znacky Superlux. Maju fantasticky pomer cena/vykon.

 1. Dobrý deň,
  Chcel som sa opýtať, ktoré slúchadla hrajú podľa vás lepšie :
  @ House of Marley Uplift
  Alebo
  @ aiaiai pipe

  Ďakujem

 2. A-jays one nič? Určite sú sympatickejšie ako pár vyššie zmienených + samozrejme od Vás je to rekalama pre hifisluchadla…

Odpovedaj