Ministry of Sound predstavuje svoje audio novinky

0

Ministry of Sound predstavuje nové zariadenia z vlastnej dielne. Jedná sa o slúchadlá, bezdrôtové prenosné reproduktory a domáci systém, ktorý sa dokáže navzájom spojiť cez Wi-Fi. Všetky produkty boli vyrobené v spolupráci s Bullitt Group.

Audio S / Audio S Plus

Bezdrôtový Bluetooth reproduktor Audio S Plus, je naozaj jedinečný! Na prvý pohľad vás uchváti jeho zaujímavých dizajnom, ktorý však nezaostáva ani po audio stránke. Reproduktor je vybavený funkciou NFC, obsahuje dva meniče a nabíja sa cez microUSB port.

K dispozícii bude v čiernom, bielom, červenom a modrom prevedení. Cena za model Audio S Plus je stanovená na 180 eur. Ak by ste chceli radšej siahnuť po lacnejšej verzii, pripravený je aj menší model Audio S za cenu 110 eur.

AudioS_1

Audio M / Audio M Plus

Druhým bezdrôtovým reproduktorom v poradí je Audio M. Tento reproduktor disponuje podporou kodeku aptX a dokáže prehrávať hudbu až do vzdialenosti 10 metrov. Audio M obsahuje vstavanú nabíjateľnú Li-ion batériu, vďaka ktorej dokáže prehrávať hudbu na jedno nabitie 4 hodiny.

Audio_M

Rovnako ako prvý model Audio S Plus, tak aj Audio M, si môžete v prípade potreby spárovať s ďalšími reproduktormi toho istého typu. Bez problémov si tak vytvoríte domácu mini audio sústavu.

K dispozícii je aj vylepšená verzia Audio M Plus, ktorá navyše podporuje Wi-Fi. Jeho cena je 275 eur.

AudioM_plus

Audio L / Audio L Plus

Najväčší a najdrahší model bezdrôtových reproduktorov spomedzi všetkých noviniek od Ministry of Sound nesie názov Audio L Plus. Na prepojenie, resp. pripojenie môžete opäť využiť Wi-Fi. Okrem toho sa spoľahnite na podporu aptX kodeku, Bluetooth, DLNA, AirPlay a dokáže sa taktiež prepojiť so Spotify.

AudioL

Modely Audio L Plus a Audio L sú vybavené tlačidlom, ktoré vám okamžite začne prehrávať hudbu z nočného klubu Ministry of Sound. Cena tejto novinky je 420 eur.

Slúchadlá

Nezabudlo sa ani na niekoľko modelov slúchadiel. V ponuke nájdete in-ear lúchadlá, ktoré sú vybavené tlačidlami na ovládanie priamo na kábli a stoja 55 eur. Ponuku ďalej dopĺňajú slúchadlá Audio In Plus s podporou Bluetooth za 137 eur.

Sluchadla_1

On-ear slúchadlá Audio On majú taktiež cenovku 137 eur. Nie sú však bezdrôtové. Portfólio uzatvára model Audio On Plus, ktorý navyše ponúka bezdrôtový prenos zvzku. Posledný menovaný model je k dispozícii v čiernej, bielej, červenej a modrej farbe.

Hifisluchadla_standard1

Zdieľaj.

O autorovi

Odpovedaj