Novinky z dielne House of Marley pre rok 2014

0

Novú vlajkovú loď z pripravovaného portfólia produktov od House of Marley sme vám už ukázali. Okrem slúchadiel Legend si však pre nás značka pripravila ešte niekoľko zaujímavých noviniek. Všetky boli odprezentované na výstave CES 2014 v Las Vegas.

Marley Liberate XL

Úspech slúchadiel Liberate, ktoré sme pre vás testovali už dávnejšie sa ukázal aj na rozšírení modelového radu. Do portfólia pribudol over-ear model s označením XL. Ten príde v dvoch verziách – tradičnej káblovej, ale aj s podporou bezdrôtového prehrávania hudby cez Bluetooth. V druhom prípade sa tak môžete spoľahnúť na podporu kodekov AAC a APTX a ovládaním na pravej mušli slúchadiel.

Liberate_XL_kabel

Oba modely disponujú veľkými a silnými 50 mm meničmi. Výrobca tiež už tradične použil na výrobu slúchadiel eko materiály ako FSC drevo, eko kožu či recyklovaný hliník. Do obchodov by sa mali dostať počas júna tohto roka za cenu 169,99 USD (verzia s ovládačom), resp. 219,99 USD (verzia s Bluetooth).

Liberate_XL

In-ear slúchadlá Marley Chant

Už vo februári by sme sa mali dočkať slúchadiel odvodených od reproduktoru Marley Chant. Tieto in-ear slúchadlá disponujú 8 mm meničmi, sú vyrobené z FSC dreva a prísť by mali vo verzii s ovládačom aj bez. Z ostatných špecifikácií je známy frekvenčný rozsah od 18 Hz do 20 kHz, citlivosť 98 dB a impedancia 16 Ohmov. Odporúčaná cena je 39,99 USD.

Chant_Headphones

Marley Liberate Bluetooth Audio System

Tento audio systém s čistým industriálnym dizajnom by sa ku nám mal dostať už v máji tohto roku za cenu 169,99 USD. Ako je už z názvu isté, systému nechýba Bluetooth na bezdrôtové spojenie s telefónom. O kvalitný zvuk sa postará štvorica minireproduktorov s priemerom 1″ (2,54 cm). Bohužiaľ nevieme viac o kapacite či výdrži zabudovanej batérie, ako aj či bude prítomná technológia NFC.

Liberate_BT_Audio

Marley One Foundation Premium Home Audio System

Tento prémiový a dizajnovo atraktívny domáci audiosystém sa do slovenských obchodov zrejme nedostane, avšak určite stojí za zmienku. Systém pozostáva z dvojice výškových reproduktorov s priemerom 1″ (2,54 cm) a druhej dvojice stredo-basových reproduktorov s priemerom 5,25″.

One_Foundation

Marley Get Together

V týchto chvíľach sa na americkom trhu dostáva do predaja aj druhá generácia reproduktoru Get Together. Jeho cena je 219,99 USD. Nový Get Together podporuje bezdrôtové prehrávanie hudby cez Bluetooth a disponuje dvojicou 3,5-palcových stredo-basových reproduktorov a dvojicou 1-palcových tweeterov.

Get_Together

Zdieľaj.

O autorovi

Odpovedaj